Jak se zbavit stresu? Vyzkoušejte slovenské termální lázně!

Přepracovanost, špatný jídelníček, málo pohybu, stres a mnoho dalšího způsobuje zdravotní problémy. Není radno to podceňovat a odpočinek je pro tělo důležitý. Lázeňství má dlouhou a bohatou historii. Jeho kořeny vzniku byly například známé už ve starém Egyptě. Dnes tomu není jinak. Termální lázně jsou hojně navštěvovány jak z léčebných důvodů, tak kvůli odpočinku a relaxaci. Slovenské lázně jsou hodně zaměřeny na zotavování pooperačních stavů, ale i zde míří mnoho lidí proto, aby si odpočali, navštívili relaxační procedury a spojili to s neomezenými krásami Slovenska. S využitím slevy na lázeňské pobyty na Slovensku to navíc nevýjde draho.

Wellness a relaxace

Z wellness nabídky se můžeme nechat opečovávat například pod rukama zkušených masérů. Mezi oblíbené masáže patří masáž lávovými kameny, čokoládová masáž, detoxikační medová masáž, sportovně relaxační masáž a nebo částečná masáž krku a šíje. Po této proceduře přestávají bolet záda, zvyšuje se prokrvení těla, naše tělo se detoxikuje, svaly se uvolňují a nezapomínejme také na to, že po relaxačních masážích se lépe spí a zbavujeme se stresu.

Jsou možné návštěvy sauny, skupinových cvičení jako je jóga nebo pilates. Mezi další procedury patří také celotělové zábaly, koupele, peelingové kůry, lymfodrenáže, které pomáhají zbavit se pomerančové kůže a mnoho dalšího. Mimo procedury a lázeňské péče se nám nabízejí možnosti turistiky, cyklistiky, vodáctví, horolezectví a výletů. Slovenská republika je známá svými přírodními krásami, turistickými a cyklistickými trasami je přímo poseta.

Lázeňská centra na Slovensku

Navštívit můžeme lázeňská centra jako jsou Velký Meder, Štúrovo, Piešťany, Podhájskou, Bešeňovou, Patince, poprad nebo Tatralandii. Každá z těchto termálních lázní má bohatou historii, mnoho procedur a možností okolních krás. Návštěva historických měst jako je Komárno, Gyor nebo Budapešť stojí za celodenní výlet. Navíc slevy na lázeňské pobyty jsou velmi vhodným darem pro rodinu, přátelé nebo jako překvapení pro partnera k jakékoli příležitosti. Využijte slevy na lázeňské pobyty a užijte si skvělou dovolenou v příjemném prostředí termálních lázní.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.