Mají bahenní zábaly vliv na hubnutí?

Chystáte se navštívit proceduru bahenního zábalu? Víte, jak působí taková příjemná procedura na váš organismus? Máte představu, kde jsou bahenní zábaly k dispozici? Kde jsou procedury ověřené klienty a kde si relaxaci užijete? Pokud váháte nad místem, kde proceduru navštívit, nechte se inspirovat nabídkou NewGo.cz, vyberte si z nabídky wellness pobytů se slevou po České a Slovenské republice a rozmazlete své unavené tělo v některém z hotelových zařízení, které disponuje wellness službami.

Účinky bahenních zábalů

Bahenní zábal je doporučován pro zmírnění bolestí, příznivě působí při revmatismu artritidě, hojivě napomáhá u pooperačních stavů – ran a jizev. Bahenní zábaly jsou vhodné pro prevenci před akné a lupénkou, ekzémů, lišejů a dalších kožních problémů. Bahno má pro tělo léčebné a relaxační účinky. Procedura dodává lidskému tělu chybějící látky, které jsou pro něj prospěšné.

Bahenní zábal při hubnutí

Bahenní zábal využívá aktivní mořské usazeniny a éterické oleje, jež působí na hloubkové čištění a stimulaci lymfatického systému. Do kožních tkání se vyplavují minerály, což podporuje rovnováhu organismu. Mineralizace, která probíhá, zpevňuje a tvaruje tkáně, zrychluje krevní a lymfatický tok. Bahenní zábal prokrvuje, regeneruje a odbourává tuk, odvádí přebytečnou vodu. Tím napomáhá při formování postavy. Díky vysokému obsahu mořských řas je bohatý na minerální soli a jód. Tyto složky působí proti celulitidě.

Tipy na ubytování s bahenním zábalem

Ať si vyberete téměř kterýkoliv hotel z kategorie slevy na wellness či lázně a termály, můžete využít bohatých služeb procedur určených k relaxaci a odpočinku těla a mysli. Hotelová zařízení disponují masážemi, koupelemi, zábaly i saunami. Jedním z oblíbených hotelů, který disponuje těmito službami je slovenský hotel nacházející se ve Ždiaru, Strachan Hotel Bachledka 3*. Žádaný a vyhledávaný Hotel Fit and Fun 3* v Harrachově nabízí obdobné relaxační zázemí.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.