Vánočí horečka – jak se s ní vypořádat?

S přicházející zimou přicházejí také starosti s dárky, výběrem a pořízením všeho co naši milovaní ocení a co by jim udělalo radost. Pro někoho jsou to chvíle, které nepatří mezi ty nejoblibenější. Není vždy jednoduché vyjít všem v očekávání vstříct, jsou stále zácpy na silnicích, stálé odhazování sněhu a přecpaná centra mnoha lidmi, kteří dárky nakupují opravud na poslední chvíli. Často pak narazíme na to, že to, co jsme pracně vymíšleli už není dostupné a musíme čekat déle než bylo v plánu. Nemusí tak tomu být vždy.

Můžeme to udělat i jinak

Svátky a Vánoce nemusejí být jen katastrofické a hektické shánění dárků na poslední chvíli. Zima má své nezaměnitelné kouzlo. Vánoční pohádky, mezi které patří naše nejkrásnější klasiky jako jsou s čety nejsou žerty, Popelka nebo hrátky s čertem, vůně peeného cukroví, dětská radost a nedočkavost, kouzelná atmosféra, kdy za okny padá sníh a my máme krásné společné chvíle v teple s knihou a šálkem teplého čaje. Děti, které s radostí stavějí sněhuláka a nebo jsou lyžovat, bobovat a koulovat se.

Když už se chceme vyhnout davům lidí, prodírajícími se nákupními středisky, můžeme dát dárek takový, který potěší kadžého. Mezi takovéto netypitcké dárky patří darování vlastního zížitku. Například využít můžeme slevy na pobyty na horách, slevy na wellness pobyty, slevy na víkendové pobyty, nebo slevy na pobyty u vody. Ať už dárek sháníme pro rodinu, přátelé nebo partnera, záleží pak už jen na jejich výběru jak si zvolí strávit svůj pobyt.

Odpočinek nebo sport?

Krásou veškerých pobytů je rozmanitost a volba toho, co chceme podniknout a na dovolené strávit. Zajít si na tůru, vyzkoušet velkou škálu sportů jako například horolezectví, lyžování, běžkaření, nebo v létě cyklistuku, turistiku, nordic walking, pólo a mnoho dalšího. Navštívit wellness a vyzkoušet procedury jako masáže, peelingy, zábaly, společné cvičení jógy nebo pilates, návštěva sauny a nebo peelingové kůry. Objevovat můžeme také historii a krásy našich měst společně s místními plánovanými akcemi.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.