Wellness pobyt v Hotelu Podhrad na břehu řeky Vltavy

Rádi byste vyrazili se svým protějškem na romantický pobyt do hotelu, který se nachází v těsné blízkosti jednoho z nejkrásnějších českých zámků? Jeďte do Hluboké nad Vltavou. Právě zde totiž naleznete malebný wellness Hotel Podhrad, který se nachází jen pár metrů od pohádkového zámku Hluboká. Zámek v Hluboké nad Vltavou patří ke klenotům Jihočeského kraje a je jedním z turisticky nejatraktivnějších zámků v celém Česku. Krásné prostředí kolem zámku, tiše tekoucí Vltava a malebná okolní příroda vytvářejí z Hluboké nad Vltavou ideální místo pro nezapomenutelnou romantickou dovolenou. Prohlédnětě si aktuální nabídku zájezdů od desítek CK přehledně na jednom místě a užijte si zajímavou dovolenou v Česku.

Komfortní ubytování v podzámčí

Pokud patříte k milovníkům dobrého jídla, kvalitních wellness služeb a ubytování, budete se v Hotelu Podhrad cítit jako ryba ve vodě. Čtyřhvězdičkový hotel v centru města, který byl v roce 2013 oceněn v prestižní soutěži Czech hotel awards, se pyšní perfektními službami a komfortním ubytování v jedno až třílůžkových pokojích. V útulném hotelu v podzámčí nalezneme rovněž restauraci, která vám díky široké nabídce kvalitních jídel zajisté připraví nové gastronomické zážitky. Součástí Hotelu Podhrad je i relaxační centrum, kde si během vašeho romantického pobytu můžete odpočinout v bazénu, saunách nebo vířivce. Hoteloví hosté si mohou v relaxačním centru nechat uvolnit své těla za pomoci masérů. Na výběr mají krom klasických sportovních či relaxačních masáží i řadu exotických masáží jako například masáž thajskou či havajskou.

Na jaké volnočasové aktivity se můžete v Hluboké nad Vltavou těšit?

V Hluboké nad Vltavou se během vaší dovolené se svým protějškem rozhodně nudit nebudete. Určitě si nenechte ujít romantickou prohlídku zámku. Během ní totiž spatříte zámecké komnaty, sály, anglický park zavítáte i do kuchyně a v případě, že vystoupáte po 245 schodech vedoucích na vrchol neogotické zámecké věže s cimbuřím, naskytne se vám i úchvatný pohled na okolí města. Dále se pak můžete s vaším partnerem či partnerkou vydat na romantickou procházku kolem Munického rybníka. Stezka lemovaná stromy s nádhernými výhledy na rybník vás dovede až k místní zoo a jezdeckému areálu. Jestli vám bude během vaší dovolené chybět vzrušení, zavítejte se svým protějškem do Adrenalin parku, kde se nachází lanové centrum s mnoha překážkami.

Překvapte vašeho protějška romantickou dovolenou či víkendem. Stačí jen navštívit stránky srovnávače zájezdů New Travel.cz a vybrat si z nepřeberného množství krásných slev na zájezdy.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.