Filatelie je velmi živá a poskytuje pestrý poklad znalostí

Poštovní historie a je velmi živá a poskytuje pestrý a bohatý poklad informací. Sběratelé filatelie po celém světě se kontaktují, aby sdíleli znalosti a informace na toto téma. Filatelie je studium poštovních systémů a jejich funkce anebo studium poštovních známek, obalů a související materiálů zobrazujících historické epizody poštovních systémů, různých zařízení a poštovních služeb atd.

Podíváme-li se zpět, zjistíme, že od vzniku ČR bylo zavedeno mnoho poštovních služeb, z nichž některé byly revidovány a jen málo bylo zastaveno. Existovalo mnoho poštovních služeb, které už dnes známé nejsou. Existuje mnoho faktů, které nejsou sběratelům již známy. Filatelie ČR je velmi živá a poskytuje pestrý a bohatý poklad informací. Sběratelé moderní filatelie po celém světě se vyzývají, aby sdíleli znalosti a informace na toto téma.

Firma Pevinx s.r.o. je prodejce filatelie a filatelistického náčiní. Veškeré položky z filatelie a numizmatiky jsou zasílány nejen poštou (platba dopředu na účet nebo dobírkou), ale je možno si zboží vyzvednout přímo v naší kanceláři v centru Prahy. Veškeré nabízené zboží je na skladě a je připraven k okamžitému odběru. Při zasílání poštou, odesíláme nejpozději do 5 pracovních dní od objednání, respektive zaplacení. Rádi přivítáme zákazníky ze Slovenska a další ciziny, máme i slovenský účet, na který je možné platit dopředu v eurech. Zásilky zasíláme nejen na Slovensko, ale i do celého světa. Nabízený filatelistický (a případně numizmatický) materiál je vždy v deklarované kvalitě.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.